Nova Projektpartner erbjuder ett brett program med byggtjänster främst till fastighetsägare och företag, men även till privatpersoner. Vi utför tillbyggnader och ombyggnationer av fastigheter, stambyten, kontorslandskap, offentliga lokaler men även villor, badrum och kök. Flexibilitet och kvalitet är vår styrka.

 

Kontakt

Besöks- och postadress:

Malmgatan 51
Norrköping

info@novaprojekt.se

011-470 63 70

 

Fakturadress: 

ekonomi@novaprojekt.se
 

 

Sofia Renell
Chef Ekonomi/administration
011-470 63 70
sofia.renell@novaprojekt.se
Tobias Isfors
VD/Projektchef
011-470 63 71
tobias.isfors@novaprojekt.se
Håkan Sundqvist
Produktionsledare service
011-470 63 72
hakan.sundqvist@novaprojekt.se
Magnus Gunnarsson
Projektledare
011-470 63 73
magnus.gunnarsson@novaprojekt.se
Magnus Svahn
Projektledare/kalkyl
011-470 63 74
magnus.svahn@novaprojekt.se
Christoffer Lindberg
Produktionsledare service
011-470 63 75
christoffer.lindberg@novaprojekt.se
Mattias Andersson
Produktionsledare service
011-470 63 76
mattias.andersson@novaprojekt.se
Show More
 

ID 06

Sofia Renell

Chef Ekonomi/administration 011-470 63 70 sofia.renell@novaprojekt.se